Získejte Systemless Root na Android s Magisk a nainstalujte Xposed

Nerootovaný telefon s Androidem není pro fanoušky Androidu moc zábavný, že? Rootování Androidu je docela užitečné, pokud jste pokročilí uživatelé a chcete hrát více, než co nabízejí výrobci. Jednou z nevýhod rootování je však to, že nebudete dostávat aktualizace OTA a ohrozit zabezpečení, pokud nastavíte politiku SELinux na permisivní. Přichází nová technika zakořenění zvaná 淪ystemless root, která umožňuje zakořenění vašeho zařízení bez změny systémových souborů na zařízení. Můžete si tedy užívat aktualizace OTA, zabezpečení a root najednou. Pomocí Magisk můžete získat root bez systému na Android a nainstalovat Xposed Framework.

Klíčem k tomu, jak si je užít všechny najednou, je oblíbenost Bezsystémové rozhraní Magisk vyvinuto vývojářem XDAtopjohnwu. Magisk vám umožňuje rootovat vaše zařízení Android beze změny systémových souborů, takže si můžete užívat Android Pay na svém rootovaném zařízení. No, jsem si docela jistý, že jste pochopili výhody Systemless root na Androidu. Pojďme se tedy podívat, jak získat Systemless root a Xposed na vašem zařízení Android. Než budeme pokračovat, musíte nainstalovat Rozhraní Magisk Systemlessna vašem zařízení. Pokud jej ještě nemáte, klikněte na níže uvedený odkaz.

Jakmile nainstalujete rozhraní Magisk Systemless, musíme provést instalaciphh檚SuperUsersystemlessroot pro Magiska a systemless Xposed pro užívání si svých oblíbených modulů Xposed. Stáhněte si níže uvedený soubor a postupujte podle návodu, abyste získali root bez systému na svém zařízení.

Stáhněte si níže uvedený zip System Xposed v závislosti na architektuře vašeho zařízení.

Ujistěte se, že máte na svém zařízení nainstalované rozhraní Magisk Systemless.Stáhněte si a přeneste soubor phh檚 SuperUser (.zip) do svého zařízení.Restartujte zařízení do nabídky obnovy (vyhledejte si jej, pokud to nevíte) a flashujte soubor phh檚 SuperUser výběrem Nainstalujtemožnost z vlastního obnovení a vymazání mezipaměti/mezipaměti Dalvik. Po dokončení procesu flashování restartujte zařízení. Stáhněte a nainstalujte phh檚SuperUser odkaz na aplikaci z obchodu Google Play níže.
Nainstalujte Magisk Manager v1.2 do svého zařízení stejně jako jakýkoli jiný APK.
Otevřete Magisk Manager a vypněte root, kdykoli budete chtít hrát Pokemon Go nebo používat Android Pay na svém zařízení, aniž byste museli restartovat.

Tady jsme s rootem bez Systemless skončili, nyní si do svého zařízení Android pořiďte Systemless Xposed.

Stáhněte si a přeneste materiálový soubor Xposed installerAPK a kompatibilní bezsystémový rámec Xposed Zip do svého zařízení. Nainstalujte si materiálový soubor Xposed installerAPK jako jakýkoli jiný soubor APK do svého zařízení. Restartujte zařízení na vlastní obnovu. Flash soubor rámce Systemless Xposed z obnovení a po dokončení restartujte zařízení.

To je vše, zkuste na svém zařízení po restartu spustit Xposed a mělo by to fungovat bezchybně.

Don檛 Miss: Automaticky zakázat root pomocí AutoMagisk

spoof pixel3xl

Leave a Comment