Získejte zpět 10 $ z Google Pay u malých firem s Pixelem

Mezinárodní týden malých podniků vytvořený společností Google probíhá již druhým rokem a různé týmy z celé společnosti spouštějí na oslavu nové funkce. To zahrnuje speciální promo akci Google Pay pro Pixel při nakupování v malých firmách, rychlejší vytváření reklamních kampaní na YouTube a tři měsíce Pointy od Googlu zdarma.

Pokud vlastníte telefon Pixel, používání služby Google Pay v malé firmě vám vrátí hotovost ve výši 10 USD. Platební služba od svého znovuuvedení nabízí různé nabídky, ale toto je první, která je exkluzivní pro zařízení Made by Google.

Mezitím je na youtube.com/ads nový pracovní postup pro vytváření reklamních kampaní přímo z telefonu během několika minut. Součástí Google Ads je pouze výběr videoklipu, cílového publika a určení rozpočtu. YouTube říká, že toto přepracované prostředí zabere několik minut a také „pomáhá malým firmám snadněji měřit výkon kampaní. Tento týden proběhne živý přenos YouTube Small Biz Day.

Firmy také mohou do 30. září 2021 zdarma používat Pointy od Googlu. Box Pointy se připojuje ke skeneru čárových kódů, takže produkty se mohou zobrazovat online ve vašem firemním profilu ve Vyhledávání/Mapách, jakmile budou naskenovány k prodeji. To vytváří online inventář, který pomáhá nakupujícím předem zjistit, co je na webu skladem.

Z Vyhledávání Google budete moci přidávat kontaktní údaje a otevírací dobu své firmy a také vytvářet příspěvky pro sdílení aktualizací.

Chcete-li začít, vyhledejte 渕y firmu ve Vyhledávání Google, když jste přihlášeni k přidruženému účtu, nebo klepnutím na svůj profilový obrázek v Mapách Google otevřete 淵náš firemní profil. V prvním případě vám profil 淓dit umožní nastavit více obchodních charakteristik, jako je zastřihování vousů (pro osobní péči), zatímco restaurace budou brzy moci přidávat/upravovat menu a možnosti online objednávek. To se připojuje k nedávné integraci se Shopify a WooCommerce.

Šéfredaktor. Zajímají mě detaily společností Google a Alphabet. Tipy/diskuse: [email protected]

Leave a Comment