Zpoždění zpráv SMS služby Google Voice zasáhlo některé uživatele, společnost Verizon

Google Voice zaznamenal od svého opětovného spuštění před několika lety lepší podporu a aktualizace, ale čas od času má tato služba stále své zvláštnosti. Zdá se, že v posledních několika dnech mnoho uživatelů služby Google Voice zaznamenalo zpoždění svých textových zpráv SMS.

S tímto problémem není spojen žádný jasný vzorec, ale zdá se, že uživatelé služby Google Voice zaznamenávají při přijímání zpráv SMS zpoždění přibližně 20–30 minut. Zdá se, že odchozí zprávy se odesílají a doručují jako obvykle, ale příchozí zprávy mohou být zpožděny o několik minut a v některých případech o hodiny. Osobně jsem zaznamenal zpoždění od 5 minut až po přibližně 3 hodiny.

Jedním z faktorů, který k tomu přispívá, je to, že zprávy jsou primárně odesílány mezi uživateli služeb Google Voice a Verizon. Při našem krátkém testování jsme byli schopni zaznamenat zpoždění u čísla Verizon, ale ne od čísla Project Fi na stejné číslo Google Voice. Někteří uživatelé si také všimli, že zprávy AT&T fungují dobře.

Požádali jsme Google, aby se k této záležitosti vyjádřil, ale společnost ještě nereagovala. Pravděpodobně je to něco, co Google a Verizon mohou opravit na svém konci, ale mezitím jsou zprávy stále náhodně zpožděny. Doufejme, že se jedná o chybu, kterou lze rychle vyřešit.

hlas Googlu

Verizon

Fitbit Versa 3Nejlepší smartphony Android

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment