Zpráva: Google Pixel Foldable, ostatní budou používat ultratenká skla

Navzdory tomu, že Samsung připravuje svou třetí generaci tohoto nápadu, skládací smartphony jsou stále v raných dobách a nacházejí své pevné místo. Trh však může brzy zaznamenat boom popularity, protože nová zpráva uvádí, že skládací zařízení Google Pixel bude mezi několika dalšími zařízeními používat ultratenké sklo.

Nejpozoruhodnější v této sestavě je skládací Google Pixel, o kterém jsme poprvé informovali téměř před rokem. Tato zpráva nenabízí žádné další podrobnosti, ale uvádí, že zařízení bude používat ultratenké sklo na svém 7,6palcovém vnitřním displeji, což je detail, který byl již dříve hlášen. Už jen tato zmínka je dobrým znamením, že Google je stále na dobré cestě k uvedení zařízení v tomto roce.

Kromě Google Pixel, skládací zařízení s ultratenkým sklem, které přijde v nepříliš vzdálené budoucnosti, zahrnují některé čínské značky. To začíná Xiaomi, které zjevně přijme UTG na svém nadcházejícím Mi Mix Fold 2 a 8,01palcovém interním displeji na tomto zařízení. Vivo také zřejmě přijme UTG na 8palcovém displeji na skládacím zařízení, které přijde ve 4. čtvrtletí tohoto roku. Nadcházející „Honor Magic Fold“ také uvidí UTG na svém 8,03palcovém displeji, ale zejména s technologií, která bude aplikována na panel od BOE namísto Samsungu. Vydání Oppo v roce 2022 bude také používat UTG na svém menším 7,1palcovém vnitřním displeji.

Ultratenké sklo není u skládacích zařízení zrovna zázrakem odolnosti, jak jsme zmínili v naší recenzi Galaxy Z Fold 2. Uživatelům však poskytuje mnohem příjemnější zážitek. Ve skutečnosti ultratenké sklo pomáhá těmto zařízením přijít na trh a správně konkurovat společnosti Samsung.

Skládací Google Pixel

Fitbit Versa 3Nejlepší smartphony Android

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment