Zprávy Google mohou filtrovat texty do kategorií 榗ategories橖/title> jako Gmail

Jak jsme si v loňském roce všimli při vývoji, Zprávy Google nyní „automaticky třídí vaše zprávy do kategorií“. Tato funkce spolu s automatickým mazáním jednorázových hesel (OTP) začíná v Indii.

To znamená, že bankovní transakce a účty budou filtrovány na kartě transakce, zatímco konverzace s uloženými čísly lze snadno najít na kartě osobní. To vše se děje bezpečně na vašem zařízení, takže vaše konverzace zůstávají v aplikaci a ke svým kategorizovaným zprávám máte přístup offline.

To znamená, že tato metoda organizace je zcela volitelná a můžete jako výchozí použít jednotný seznam.

Zprávy také získávají možnost automaticky mazat jednorázová hesla 24 hodin po jejich obdržení. To znamená, že nemusíte ručně spravovat svou doručenou poštu. Google to účtuje jako rozšíření ochrany proti spamu, které přesouvá podezřelé zprávy mimo viditelnost do příslušné složky. Karta v kategorii „OTP“ vám umožní aktivovat tuto funkci nebo vybrat „Ne, děkuji“.

Od mnoha uživatelů v Indii jsme slyšeli, že dostávají mnoho různých typů zpráv od přátel, rodiny a firem, které zasílají propagační akce, účtenky, potvrzení objednávek a další. S tolika příchozími texty, které soupeří o vaši pozornost, může být obtížné oddělit ty důležité od všeho ostatního.

Zprávy Google zavádějí tyto kategorie počínaje Indií v nadcházejících týdnech. Na telefonech se systémem Android 8 a novějším musí být nastavený jazyk angličtina. Není jasné, zda tyto dvě funkce přicházejí do jiných částí světa.

Zprávy Google

Šéfredaktor. Zajímají mě detaily společností Google a Alphabet. Tipy/diskuse: [email protected]

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment