Zrychlete prohlížeč Chrome v systémech Android, Windows, Mac a Linux

Moderní smartphony se vyznačují úžasnými displeji, výkonnými procesory a pamětí RAM. Uživatelé, kteří utratili spoustu peněz za digitální gadget, mají všechna práva očekávat plynulý a rychlý výkon od zařízení, které vlastní. Ve většině případů naše telefony fungují rychle, pokud nejsou nabité mnoha aplikacemi.

Jakmile je však zásuvka aplikace zařízení přeplněná spoustou aplikací a her, výkon se začne zpomalovat a být neohrabaný. Obchod Google Play je plný aplikací třetích stran, které nám pomáhají spravovat využití paměti RAM, odstraňovat nepotřebné aplikace a vyladit systém pro rychlejší výkon. Pokud máte rootované zařízení, můžete použít takové aplikace, vlastní jádra a ROM k dosažení optimalizovaného výkonu. Každopádně, pokud nemáte rootovaný svůj smartphone nebo tablet s Androidem a máte pocit, že prohlížeč Chrome nedělá věci dostatečně rychle, existuje způsob, jak jeho výkon výrazně urychlit.

Google Chrome je nejoblíbenější webový prohlížeč pro uživatele počítačů PC a chytrých telefonů se systémem Android. Díky svým funkcím, jako je jednoduchý vzhled, užitečný omnibox, rychlejší načítání, je náš oblíbený. Jak víte, prohlížeč Chrome má mnoho experimentálních funkcí pro testovací účely. Tato experimentální nastavení jsou skrytá a lze k nim přistupovat zadáním adresy URL do omniboxu.

Jak jsme řekli výše, Chrome je jedním z nejlepších a nejrychlejších webových prohlížečů. Jakmile však otevřete tolik karet současně, můžete si všimnout pomalého načítání stránky a trhaného posouvání, zejména na zařízeních Android. Ve výchozím nastavení používá prohlížeč Chrome pouze 128 MB RAM. Přiřazením více paměti RAM skrytým nastavením aplikace můžete zlepšit její výkon na svém telefonu nebo tabletu Android a počítači se systémem Windows, Mac, Linux a Chrome OS.

Nyní se dozvíte, jak zrychlit a zrychlit prohlížeč Chrome v systémech Android, Windows, Mac, Linux a Chrome OS.

Spusťte prohlížeč Chrome. Do omniboxu zadejte následující adresu URL/řádek. Chcete-li na svém počítači získat přístup k experimentálním funkcím Chrome, stačí zkopírovat a vložit následující řádek na kartu prohlížeče. Nyní stiskněte tlačítko/klávesu Enter. Nyní klepněte na Výchozí tlačítko pod Maximální počet dlaždic pro zájmovou oblast.Speed-Up-Chrome-androidNyní vyberte možnost 256 nebo 512 MB RAM. Zavřete prohlížeč Chrome a znovu jej spusťte.

Hotovo! Nyní si můžete užívat rychlejší a plynulejší výkon při procházení webu na počítači se systémem Android, Windows, Mac a Linux. Bylo to opravdu snadné? Můžete si také pohrát s některými dalšími experimentálními funkcemi a upravit výchozí nastavení. Nezapomeňte se s námi podělit o své zkušenosti! Další tipy a triky pro Android naleznete klikněte zde.

Google vyhledávánígoogle fotografie drive

Leave a Comment